KONST / Litografier / Grafiskt blad 13966011
nr 1396 6011
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Familjen". Signerad, numrerad 27/100, oramat löst blad, 38x28 cm
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:23:25
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)